Kuracja oczyszczająca Jessici Lim

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Aby jak najdłużej utrzymać zdrowie, odchudzić się i zapobiegać chorobom najlepiej jest zastosować 3-stopniowy program oczyszczania-zbilansowania-naenergetyzowania przy pomocy naturalnych suplementów. Podstawą jest tu oczyszczenie organizmu z toksyn nagromadzonych przez cale życie. Kolejnym etapem jest zbilansowanie, a następnie energetyzowanie organizmu. Wszystkie te 3 etapy można wykonać przy pomocy suplementów Tiens. Program trwa 2 i pół miesiąca:

 • oczyszczenie – detox – 14 dni
 • zbilansowanie – balance – 1 miesiac
 • energetyzowanie – boost – 1 miesiąc

Skąd pochodzą toksyny w organizmie:

 • mięso – ciało produkuje toksyny w momencie stresu. Wiadomo, że emocje są przyczyną problemów zdrowotnych. Organizmy zwierząt rzeźnych produkują toksyny pod wpływem stresu. Jedząc mięso wprowadzamy do swojego organizmu toksyny.
 • woda – do wody dodaje się chemikalia aby zabić bakterie i wirusy. Jednak aby całkowicie zabić bakterie i wirusy w wodzie, należałoby ją gotować 20 minut. W rzeczywistości chemikalia zawarte w wodzie są groźniejsze niż bakterie. W temperaturze 100 stopni chemikalia zmieniają się, a jednocześnie znika tlen i naturalne minerały. Dlatego najlepiej gotować wodę do temperatury 70-80 stopni.
 • warzywa – aby oczyścić warzywa i owoce z chemikaliów najlepiej jest zastosować ozonator Tiens
 • powietrze
 • chemikalia zawarte są także w lekach, kosmetykach, środkach czystości

Czas trawienie pokarmów

 • woda i napoje – 30 minut
 • owoce, warzywa – 40 minut
 • potrawy gotowane – 2 godziny
 • mięso – 12 – 48 godzin

Mięso trawi się najdłużej i długo zostaje w jelitach. Fermentuje i wytwarza toksyny. Dlatego bardzo ważne jest prawidłowe oczyszczenie organizmu.

I etap – oczyszczenie

Etap ten trwa 14 dni i obejmuje program poranny i program wieczorny. program wieczorny

 1. 1 godzinę przed kolacją bierzemy 6-8 tabletek podwójnej celulozy lub digest natural. Ważne żeby celulozę rozgryzać. Popijamy 500 ml wody mineralnej. Można wypić więcej wody, efekt będzie lepszy. W pierwszych dniach programu zaczynamy od 6 tabletek, a potem zwiększamy do 8.
 2. kolację zawierające dużo warzyw i owoców jemy o 18, najpóźniej 19
 3. 1-2 godziny po kolacji stosujemy jakieś urządzenie: pas odchudzający, akupunkter, stymulator energii lub aparat do regulacji ciśnienia krwi

program poranny

 1. 3-4 godziny nie jeść, w miarę możliwości powstrzymać się przed oddaniem stolca
 2. 2 saszetki herbaty antylipidowej zaparzyć w 1,5 – 2 litrach wody mineralnej, zagotowanej do temperatury 70-80 stopni. Wypić w ciągu 30 minut. Jeśli ktoś nie może wypić aż tyle płynu, można na początek zaparzyć tylko 1 litr. Aby uzyskać temperaturę 70 stopni należy wyłączyć czajnik gdy zaczyna szumieć. Herbatę należy pić ciepłą. Gdy wystygnie podgrzać. Powinniśmy się spocić.
 3. z pierwszą szklanką herbaty bierzemy 6-8 tabletek chitozanu.
 4. ćwiczenia przy pomocy pasa odchudzającego lub stymulatora energii. Można się zawinąć folią.

Pod wpływem wody chitosan, digest i celuloza stają się lepkie, sklejają się ze złogami i powodują ich wydalenie.
Program ten nie jest wskazany dla: kobiet w ciąży i karmiących, chorych leżących, małych dzieci i młodzieży do 10 lat
Mogą wystąpić efekty uboczne – swędzenie, wysypki – które są objawem oczyszczania się organizmu. Osoby z wysokim ciśnieniem mogą odczuwać bóle głowy.
Suplementy diety nie są lekami i nie mają efektów ubocznych.

Program detoksykacji powoduje młodszy wygląd
piękniejsza sylwetka
lepsza skóra

Zbilansowanie organizmu

Drugi etap, który trwa 1 miesiąc. Stosuje się 3 suplementy:

 • biowapń – 2 saszetki
 • spirulina – 3 x 3 x 3
 • biocynk

Podstawą programu jest biowapń i spirulina. Jako trzeci można wybrać inny suplement, według indywidualnych wymagań organizmu. Spirulina to cudowny preparat, który zawiera wszystkie proteiny i aminokwasy, których potrzebujemy. Jest to najbardziej kompleksowa żywność.

Energetyzowanie organizmu

Trzeci etap aby dodać sobie energii, przyjmujemy kordiceps, oraz w zależności od indywidualnych potrzeb wybieramy 2 suplementy spośród następujących: cholikan, propolis, wejkan, maca

Generalnie powinno się przyjmować nie więcej niż 3 suplementy w tym samym czasie + dodatkowo herbata antylipidowa.
Ten program nie wymaga żadnej diety. Jemy normalnie to co zwykle. Lepiej jest jeść więcej warzyw i owoców.
Jeśli ten program ma wspomóc leczenie przy jakichś problemach zdrowotnych to w czasie etapu oczyszczania zaleca się ścisłą dietę wegetariańską.

Program ten został zaproponowany przez panią Jessicę Lim, międzynarodową trenerkę pochodzącą z Malezji, która wygłasza na całym świecie wykłady na temat zdrowia i zdrowego trybu życia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*