Krem Saint Legiere hamuje starzenie skóry

[Głosów:0    Średnia:0/5]

W życiu każdej kobiety przychodzi moment, kiedy rozpoczyna poszukiwania skutecznej recepty na zatrzymanie młodości. Specjaliści medycyny estetycznej zapewniają nas, że jedynym w pełni efektywnym sposobem na pozbycie się oznak starzenia jest zabieg chirurgiczny lub inwazyjne, podskórne zastrzyki kwasu hialuronowego lub botoksu. Jak pokazały najnowsze wyniki badań naukowych  rozwiązanie odwiecznego zmartwienia kobiet może być prostsze niż nam się wydaje.

W procesie starzenia się skóry, priorytetową rolę pełnią fibroblasty, które są odpowiedzialne za produkcję substancji strukturalnych skóry, to jest: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.  Poziom tych składników odpowiada za właściwości mechaniczne oraz fizyczne skóry. Kolagen i elastyna grupują się w wiązania stanowiące swoiste rusztowanie dla skóry. Dzięki temu skóra jest elastyczna i odporna na naciąganie.  Kwas hialuronowy pełni funkcję spoiwa łączącego włókna kolagenu i elastyny oraz wiąże duże ilości wody, nadając skórze odpowiedni poziom nawilżenia.  Niestety z upływem czasu aktywność metaboliczna fibroblastów zmniejsza się, przez co pogarszają się właściwości fizyczno-mechaniczne włókien kolagenowo-elastynowych, co może prowadzić nawet do jej uszkodzenia.  Wszystkie te zmiany wpływają nie tylko na zmniejszenie elastyczności i jędrności skóry, ale prowadzą również do powstawania zmarszczek.

Eliksir młodości w kremie

Czy zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego zabiegi medycyny estetycznej okazywały się o wiele bardziej skuteczne niż zwykłe kremy? Przecież wiele kosmetyków zawiera również kwas hialuronowy, kolagen i inne substancje o działaniu przeciwzmarszczkowym. Okazuje się, że przyczyną nieskuteczności drogeryjnych kremów jest prawie zerowa biodostępność składników aktywnych dla głębszych warstw skóry. Naukowcom udało się pokonać barierę skóry poprzez stworzenie mikrocząsteczkowej formy kwasu hialuronowego i kolagenu, które wykorzystują system transportu transbłonowego skóry, aby naturalnie przeniknąć do najgłębszych jej warstw i odbudować powstałe uszkodzenia.

Krem Saint Legiere, a zmarszczki

Zawiera w swoim składzie wszystkie niezbędne składniki strukturalne skóry, które co więcej są zdolne do przejścia przez warstwę rogową skóry.  Dzięki otrzymaniu mikrocząsteczek możliwe jest przetransportowanie kluczowych białek skóry, począwszy od warstwy rogowej aż do skóry właściwej. Pozwala to na silnepobudzenie proliferacji komórek fibroblastów. Aby potwierdzić skuteczność działania kremu Saint Legiere wykonano testy in vivo z udziałem 30 kobiet powyżej 35-go roku życia. Ochotniczki przez 4 tygodnie stosowały kurację kremem Saint Legiere. Przed i po zakończeniu badania wykonano aparaturową analizę głębokości oraz objętości zmarszczek. Po miesiącu stosowania zauważono, że wyraźną redukcję zmarszczek. Bruzdy nosowo-wargowe uległy spłyceniu o ponad 70%, a zmarszczki na czole aż o 82%! Krem Saint Legiere jest obecnie jedynym produktem na zmarszczki, który pozwala  uzyskać efekt liftingu bez skalpela.

Które kremy na rynku są najlepszą terapią na zmarszczki?

Niestety niewiele jest jeszcze kremów, które wykorzystują najnowsze osiągnięcia dermatologii. Na szczęście jeden produkt jest już dostępny dla wszystkich kobiet – innowacyjny krem Saint Legiere.

%name Krem Saint Legiere hamuje starzenie skóry

Saint Legiere

513 zł 237 zł

Zamów dzisiaj i oszczędź 276 zł, otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

Jutro promocja przepada.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*