Kapsułka odchudzająca CGA800

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Kuracja kapsułkowa kwasem chlorogenowym CGA800 to najnowszy hit w wojnie z otyłością. Miliony osób chwalą sobie skuteczność tej „cudownej diety” w formie suplementu, która zyskała wysoką popularność po tym, jak stała się tematem jednego z programów „Dr. Oz Show”. O dziwo jeszcze mnóstwo osób zmagających się z otyłością, które nie słyszały o tym nadzwyczaj aktywnym rozwikłaniu. Natomiast ci, którzy wiedzą już, nie są przekonani, czym właściwie wydaje się być kwas chlorogenowy, w jaki sposób go używać i w jaki sposób wybrać kapsułki o najlepszym oraz najbardziej skutecznym stężeniu tej substancji

Wedle Dr Lindsey (gościa w programie Dr Oza) kwas chlorogenowy CGA800 działa na więcej niż jeden sposób: „Po pierwsze, namawia on organizm do spalania glukozy, to znaczy cukru, oraz spalania tłuszczu, głównie przy wątrobie. Po następne, co jest bardzo istotne, spowalnia on uwalnianie cukru aż do krwi. A gdy w krwiobiegu nie gromadzi się węglowodan, to nie przekłada się też tłuszcz, gdyż to węglowodan przekształca się w tłuszcz. Synergia obu tych działań pozwala na jednoczesne spalanie oraz blokowanie odkładania się tłuszczu w sposób naturalny i bezpieczny. „

Redakcja Health Journal była nastawiona dosyć sceptycznie do tego kwasu chlorogenowego. Nawet po tym, jak przekopaliśmy się przez duże ilości poświęconych mu efektów badań. Miałam już swoją opinię na jego temat, ale ciągle brakowało mi argumentów na to, iż kwas chlorogenowy był warty zachodu. Tak więc, po zdobyciu aprobaty od moich przełożonych, postanowiłam sama wypróbować ten produkt. Jaki mógłby być lepszy sposób na poznanie prawdy niż na własną rękę przeprowadzone badanie?

Przede wszystkim zostałam królikiem doświadczalnym. Zamówiłam w internecie buteleczkę preparatu Naturalny kwas chlorogenowy. Naturalny kwas chlorogenowy to jeden spośród najbardziej godnych powierzenia produktów odchudzających na rynku. Objęty jest on 100% gwarancją zwrotu pieniędzy, a jego zakup nie łączy się z żadnymi ukrytymi ofertami. Innym powodem, dla którego wybrałam produkt Naturalny kwas chlorogenowy CGA800, jest zjawisko, iż zawiera on najwyższe sprzedawane – i bezpieczne dla zdrowia – zagęszczenie kwasu chlorogenowego. Dzięki czemu rezultaty moich testów mogły być precyzyjne i wiarygodne.

A oto, co producent suplementu Naturalnego kwasu chlorogenowego CGA800 twierdzi na swej stronie internetowej:

W wyniku analizowania opublikowanego w czasopiśmie medycznym Lipids in Health&Disease biorące w nim udział osoby schudły średnio 5 kg w 6 dni bez użycia specjalnej diety czy ćwiczeń.
Kwas chlorogenowy owo w 100% prawdziwa i bezpieczna dla zdrowia substancja pozyskiwana z drzew kawowca.
Naturalny kwas chlorogenowy nie włącza żadnych stymulantów.
Dowiedziono, że kwas chlorogenowy usprawnia przemiana materii, przyspieszając tym samym utratę wagi o ponad 800%
Badania wykazały 39% redukcję pułapu cholesterolu oraz średnią obniżkę ilości tłuszczu na brzuchu o 5 cm w trakcie 10 dni.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*