Dr House: „Moje włosy już nie wypadają”. Poznaj cudowny środek na wypadanie włosów!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dr House, czyli Hugh Laurie uchodzi za człowieka szczerego i otwartego, a także nieco próżnego – ma podobno wiele wspólnego z postacią, którą odtwarza. Lubi być w centrum uwagi, w końcu sam o sobie twierdzi, że jest egocentrykiem. Lubi dobrze wyglądać, otaczać się pięknymi kobietami. Jego cechą charakterystyczną jest to, że nie zaprzecza iż przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu i czasami stosuje różne metody pozwalające mu oszukać czas. Jeszcze niedawno był mocno łysiejącym starszym panem, a teraz może się pochwalić bujną czupryną.

Co sprawiło, że Dr House tak odmłodniał?

Łysienie dziedziczne jest problemem estetycznym, wpływa na samoocenę nie tylko mężczyzn metro-seksualnych. Inaczej firmy sprzedające różnorakie rozwiązania tego problemu nie zarabiały by pieniędzy, bo moda na metroseksualizm już się skończyła.

Przyczyn łysienia może być wiele. Podstawowe to:

Androgenyhormony męskie, które produkowane przez organizm produkują coraz słabsze, cieńsze włosy, w rezultacie powodując ich zanik. Wysoką wrażliwość na nie stwierdzono u blisko 60% mężczyzn. Androgenowe łysienie nie jest jednak problemem wyłącznie mężczyzn – występuje również u kobiet.

Osłabienie organizmu – różnorakie zaburzenia w układzie odpornościowym, stres, niedobory witamin itp. To są najczęstsze przyczyny łysienia plackowatego, występującego w formie łysych miejsc na całej powierzchni głowy.

Choroby zakaźne –  dur brzuszny, niektóre postacie grypy, gruźlica, zapalenie płuc, kiła. O łysieniu mówimy wtedy, kiedy tracimy więcej niż 100 włosów dziennie, bo tyle powinniśmy mniej więcej tracić w ciągu doby, żeby zachować normę – wypadanie włosów jest ich naturalną koleją. Keratyna to martwe białko, takie same jak w paznokciach.

Rozwiązania problemu, czy cuda na kiju?

Łysienie o podłożu genetycznym występuje znacznie częściej u mężczyzn, jednak dziesiątki tysięcy kobiet na świecie także tracą włosy. Jaka jest różnica między łysieniem u kobiet i mężczyzn? Panowie mają zakola i uskarżają się na „cofającą się linię włosów”- łysieją, powiedzielibyśmy, miejscowo.

Problemem pań jest przeważnie łysienie androgenowe objawiające się na całej głowie. Firmy farmaceutyczne oferują różne cuda na kiju, żeby tylko sprzedać „jedyne w swoim rodzaju i wyjątkowe (rewolucyjne, że ho-ho) rozwiązanie Twoich problemów”. I tak: maści, kremy, żele, farby, substancje do wcierania, wmasowywania, nawet włosy w proszku – wszystko co tylko będzie się odróżniać i napędzać sprzedaż.

Brakuje jeszcze ziarna do siania na głowie. No właśnie; sprawdziliśmy co tak naprawdę jest skuteczne i wydaje się, że wszystkie środki do smarowania czy wmasowywania, pobudzenia włosów do wzrostu, działają mniej więcej tak samo: niedostatecznie, żeby wyeliminować problem. Natomiast wrażenie na nas zrobiły środki oferujące całkiem inne podejście do problemu łysienia.

Mianowicie: tabletki na porost włosów

Oparte o formułę odmładzającą zatkane pory i wzmacniającą cebulki włosów u korzeni, zapobiegają ich wypadaniu. Jednocześnie otwierają szczelinę cebulki i pogrubiają pochewkę każdego włosa aby je wzmocnić i ożywić regiony skóry głowy, które zostały uśpione. Zwiększają znacznie ich objętość przez zagęszczenie. Testowaliśmy różne, żeby wybrać ten, który miałby najlepszą proporcję ceny do jakości.

Wybraliśmy: Herba Setum wypadł najlepiej

Folixin działa od wewnątrz jako suplement codziennej diety, starannie zaprojektowany aby w naukowo kontrolowany sposób dostarczyć odpowiednie ilości substancji odżywczych. Folixin, inaczej niż kremy i emulsje, które nie sposób równomiernie rozprowadzić, inaczej niż nierówno ścierające się preparaty, jest z Tobą na każdym kroku, kiedy odzyskujesz włosy i pewność siebie.

Minusem wydawało nam się małe opakowanie (takie właśnie, niewielkie, dostaliśmy do testów), ale producent zapewnia wypuszczenie większego dla konsumentów, bo ulepszony skład produktu niedawno był w fazie testów.

Wracając do tematu gwiazd, trzeba zaznaczyć, że w Hollywood wielu panów i pań od dawna zna tego typu rozwiązania i z powodzeniem je stosuje.

Dlaczego warto wybrać Herba Setum?

Patrząc na efekty działania można dojść do wniosku, że nie potrzebny jest przeszczep włosów, bo jest lepsze rozwiązanie. Do tego najbardziej praktyczne: łykasz pigułkę i już – sprawa załatwiona! Nie trzeba już wmasowywać, smarować i wyczyniać różnych magicznych sztuczek, żeby się cieszyć z pięknej fryzury.

Herba Setum to proste, tanie ale skuteczne rozwiązanie – w tym tkwi jego siła.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*