CGA800 – bezpieczne tabletki na odchudzanie

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Kuracja kapsułkowa kwasem chlorogenowym to niedawny przebój w bitwie z otyłością. Miliony osób chwalą sobie skuteczność tej "cudownej diety" w formie suplementu, która zyskała szeroką popularność po tymże, jak stała się zagadnieniem jednego z programów "Dr. Oz Show". O dziwo jest jeszcze mnóstwo osób zmagających się z otyłością, które nie słyszały o tym bardzo aktywnym rozwikłaniu. Zaś ci, którzy słyszeli, nie są pewni, czym właściwie jest kwas chlorogenowy, w jaki sposób go używać i w jaki sposób wybrać kapsułki o najlepszym oraz najbardziej wydajnym stężeniu tej substancji

CGA800 w programie Dr Oza

Wedle Dr Lindsey (gościa w programie Dr Oza) kwas chlorogenowy działa na więcej niż jeden sposób: "Po pierwsze, namawia on organizm do spalania glukozy, innymi słowy cukru, oraz wypalania tłuszczu, głównie w wątrobie. Po następne, co jest nadzwyczaj istotne, spowalnia on uwalnianie cukru do krwi. A gdy w krwiobiegu nie gromadzi się cukier, to nie przekłada się też tłuszcz, gdyż to cukier przekształca się w tłuszcz. Synergia obu tych działań pozwala na jednoczesne spalanie oraz blokowanie odkładania się tłuszczu w sposób naturalny i bezpieczny. "

Redakcja Health Journal była nastawiona dosyć sceptycznie do tego kwasu chlorogenowego. Nawet po tym, jak przekopaliśmy się przez ogromne ilości poświęconych mu wyników badań. Mam już swoją opinię na jego temat, ale ciągle brakowało mi argumentów na to, iż kwas chlorogenowy był warty zachodu. Tak więc, po uzyskaniu aprobaty od moich przełożonych, postanowiłam sama przetestować ten produkt. Który mógłby być lepszy sposób na poznanie prawdy niż osobiście przeprowadzone badanie?

Testy CGA800

Na początek zostałam królikiem doświadczalnym. Zamówiłam w internecie buteleczkę preparatu Naturalny kwas chlorogenowy. Naturalny kwas chlorogenowy to jeden spośród najbardziej godnych powierzenia produktów odchudzających w branży. Objęty jest on 100% gwarancją zwrotu pieniędzy, a jego zakup nie wiąże się z żadnymi ukrytymi ofertami. Innym powodem, dla którego wybrałam produkt Naturalny kwas chlorogenowy, jest zjawisko, iż zawiera on najwyższe oferowane – i bezpieczne dla zdrowia – stężenie kwasu chlorogenowego. Dzięki temu rezultaty moich testów mogły być dokładne i wiarygodne.

A oto, co producent suplementu Naturlanego kwasu chlorogenowego twierdzi na swojej stronie internetowej:

W wyniku badania opublikowanego w czasopiśmie medycznym Lipids in Health&Disease biorące w nim udział osoby schudły średnio 5 kg w 6 dni bez użycia szczegółowej diety czy gimnastyk.

  • Kwas chlorogenowy owo w 100% naturalna i bezpieczna dla zdrowia substancja pozyskiwana z drzew kawowca.
  • Naturalny kwas chlorogenowy nie zawiera żadnych stymulantów.
  • Dowiedziono, że kwas chlorogenowy usprawnia przemiana materii, przyspieszając tym samym stratę wagi o ponad 800%
  • Badania wykazały 39% redukcję poziomu cholesterolu oraz średnią redukcję ilości tłuszczu na brzuchu o 5 cm w ciągu 10 dni.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*